دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی

کتاب گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی نوشته‌ی سعید عنایت پور، به آموزش دستور زبان انگلیسی از سطح ساده تا پیشرفته می‌پردازد.

با پیشرفت سریع علم و تکنولوژی و از آن جا که در حال حاضر قسمت بسیار زیادی از کتاب‌ها و نشریات علمی و مطالب اینترنت به زبان انگلیسی تهیه می‌شوند و با توجه به نیاز غیر قابل انکار دانش آموزان، دانشجویان و محققین به زبان انگلیسی، یادگیری این زبان در بین زبان‌های خارجی امری بدیهی و اجتناب‌ناپذیر می‌باشد. حتی اگر یادگیری کامل این زبان غیر ممکن باشد بسته به سطح نیاز، هر شخص می‌تواند تا حد لازم آن را یاد بگیرد.

اولین گام در جهت آموزش زبان، یادگیری گرامر است. خوشبختانه کتاب‌های بی‌شماری در زمینه‌ی زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها در کشور ما وجود دارد. نکته‌ی شایان ذکر در مورد این کتاب این است که مطالب از سطح بسیار ساده شروع شده و گرامر تا سطح بالایی آموزش داده می‌شود. لذا برای افراد مبتدی بسیار مناسب بوده و افرادی که قبلاً انگلیسی را به خوبی آموزش دیده‌اند نیز می‌توانند از این مطالب به عنوان یک مجموعه کامل گرد آوری شده جهت مرور آنچه از قبل می‌دانند استفاده کنند. وجه تمایز این جزوه با سایر جزوات گرامر موجود این است که روند کار به نحوی طراحی شده که در انتها، خواننده‌ی مبتدی به آسانی بتواند  انگلیسی را مکالمه کند و خواننده‌ی قوی‌تر بهبود چشمگیری در مکالمه‌ی خود احساس نماید.

کلمات کلیدی: مکالمه زبان انگلیسی، آمورش مکالمه زبان انگلیسی، یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، آمورش زبان، دانلود کتاب آمورش مکالمه زبان، زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، چکیده ای از نکته ها و گرامر زبان انگلیسی، یادگیری گرامر زبان انگلیسی، آموزش گرامر، خودآموز زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی pdf، pdf آموزش زبان انگلیسی، آموزش گرامر انگلیسی، کتاب آموزش گرامر انگلیسی، دانلود کتاب آموزش گرامر انگلیسی،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.