دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پادشاهان افسانه ای

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پادشاهان افسانه ای

بی شک ادبیات افسانه ای هر کشوری معرف ایده ها، خرده فرهنگ ها و رس وم آن کشور است . ادبیات کهن ایران زمین با سابقه تمدنی هشت هزار ساله که نترین ادبیات فانتزی در نوع خود است که در برگیرنده قدیمی ترین داستانهای افسانه ای نوع بشر است. در این مقاله به ابتدای داستانهای شاهنامه پرداخته شده است. نخستین پادشاهان ، جمع آوری داستان سه پادشاه نخستین گیتی است، این سه داستان بسترسازی لازم را برای ورود به دنیای اساطیری شاهنامه مهیا م یکند. با توجه به نظم در آوردن این اثر حم اسی در گذشته های بسیار دور ، ارتباط لازم با جامعه هوادار ژانر فانتزی آنطور که باید، حاصل نمی شد. برگرداندن نوشته های منظوم حکیم ابولقاسم فردوسی به نوشتار امروزی برای ارتباط هر چه بیشتر هواداران ژانر فانتزی که عموما قشر جوان و نوجوان می باشند بی تردید احساس می شد، در این راستا جناب آقای حسین اوشنی، در اقدامی کم نظیر با حمایت انجمن هواداران ژانر فانتزی زیرآبیوس تصمیم به تبدیل نثر قدیم فردوسی به نثر امروزی نموده اند، شایان ذکر است این مهم، به گونه ای که به متن پرمحتوای شاهنامه ب یاحترامی نشود، تقدیم شما م یگردد.

کلمات کلیدی: ادبیات، کشور، افسانه، شاهنامه،

برای دانلود کتاب پادشاهان افسانه ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.