دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بیزنس آنلاین

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بیزنس آنلاین

استیو مقدم در کتاب بیزنس آنلاین، همانند دیگر کتاب‌های مجموعه "بیزنس هوشمندانه"، زوایای مختلف بیزینس آنلاین را همراه با مثال کاربردی برای شما روشن می‌کند.

کمتر از دو دهه پیش، اکثریت افراد، بیزینس آنلاین را به رسمیت نمی‌شناختند و موجودیت یک بیزنس را وابسته به حضور فیزیکی آن در بازار می‌دانستند. از آن زمان تاکنون، تغییرات و پیشرفت‌های زیادی در زمینه بیزنس آنلاین به وجود آمده است تا جایی که جایگزین بیزینس‌های سنتی شده‌اند.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، کسب و کار آنلاین، کسب و کار اینترنتی در منزل، کسب و کار اینترنتی چیست، کسب و کار مجازی، انواع کسب و کار اینترنتی، ایده های کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی در ایران، آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، انواع مدلهای کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی pdf،

برای دانلود کتاب بیزنس آنلاین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.