دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش ششم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش ششم

کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش ششم نوشته‌ی سوری رحیمی، برنامه شماره شصت و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ادامه‌ی ماجرای خانواده‌ی مردی را روایت می‌کند که بعد از جنگ تحمیلی برای کار به ژاپن می‌رود.

بخش ششم این رمان صوتی شامل فصل سیزدهم کتاب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش ششم می‌شنویم:

ماهرخ آشفته و دلواپس مانند پرنده‌ای در قفس خود را به در و دیوار می‌کوبید. عاجز از اینکه بتواند خبری از او بگیرد. در آخرین مکالمه مسعود نقل مکان کرده و گفته بود در اسرع وقت از موقعیت خود آن‌ها را باخبر خواهد ساخت. ولی هیچ خبری نشده بود. ماهرخ در طول روز بی‌اختیار چندین بار به طرف اتاق بالا می‌رفت و ساعتی را در آنجا می‌گذراند.

کلمات کلیدی: داستان صوتی، دانلود داستان کوتاه، رمان آهنگ عشق، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، داستان صوتی کوتاه، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود کتاب صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، کتاب گویا،

برای دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش ششم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.