دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش پنجم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش پنجم

کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش پنجم نوشته‌ی سوری رحیمی، برنامه شماره شصت و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ادامه‌ی ماجرای خانواده‌ی مردی را روایت می‌کند که بعد از جنگ تحمیلی برای کار به ژاپن می‌رود.

بخش پنجم این رمان صوتی شامل فصل دوازدهم کتاب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش پنجم می‌شنویم:

ماه آخر تابستان بود و روستاییان پذیرای مهمان‌ها و گردشگرانی که مسافت زیادی را طی کرده بودند تا خود را به دامان زیبای طبیعت بکر مران برسانند. هوای خنک و مرموز کوهستان، روح را جلا می‌بخشید و جسم را از تمام دغدغه‌های زندگی رها می‌کرد؛ آرامشی که هیچ کجا به انسان دست نمی‌داد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، کتاب گویا، دانلود داستان کوتاه، رمان آهنگ عشق، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، داستان صوتی کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش پنجم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.