دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش دوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش دوم

کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش دوم نوشته‌ی سوری رحیمی، برنامه شماره شصت و چهارم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ادامه‌ی ماجرای خانواده‌ی مردی است که بعد از جنگ تحمیلی برای کار به ژاپن می‌رود.

بخش دوم این رمان صوتی شامل فصل چهارم و پنجم کتاب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش دوم می‌شنویم:

پاییز زیبا و دلگیر و رنگارنگ رفت و جای خود را به سردی زمستان سپرد و زمستان سرسخت با تمام قدرت در کوچه‌های خلوت و درختان عریان حکم‌فرمایی می‌کرد و درختان عریان و لرزان دست به آسمان برای تمنای نزول برافراشتند. مریم تقریباً حالت تهوع‌هایش کم شده و تا حدودی ضعف‌هایش فروکش کرده بود.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه، رمان آهنگ عشق، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، دانلود رایگان کتاب صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی آهنگ عشق - بخش دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.