دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان آلمین

  • از: حامید احمدی
  • موضوع: رمان
  • ۵۳۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • ۴۲۸۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان آلمین

کتاب رمان آلمین نوشته‌ی حامید احمدی، سرگذشت دوران نوجوانی و جوانی پسری است به همین نام. این کتاب هم رمانی عاشقانه است و هم رمانی برای بیشتر اندیشیدن؛ رمانی که ضمن روایت حکایت سرگذشت شخصیت اول، به مشکلات و خرافه پرستی‌های بی‌حد و مرز می‌پردازد. 

در رمان آلمین با شخصیت‌های متفاوت و متعددی روبه‌رو می‌شویم که هر یک حکایتی برای خود دارند. رمانی با زبان سلیس و روان فارسی و متنی جذاب و دل پذیر.

در بخشی از کتاب رمان آلمین می‌خوانیم:

مینا از حاجی خواست برای شام بماند و او که دیگر در شهر و خانه‌اش همدلی بر سر سفره نداشت بی‌معتلی پذیرفت. او برای اینکه ادب خود را به رخ الین بکشد از الین خواست که او هم آیا با نظر مادرش موافق است؟ الین مجذوب شخصیت حاجی شده بود و از این رو او بی ریا گفت: خواهش می‌کنم حاج آقا، اینجا منزل شماست. حاجی از حرف الین چنان احساساتش برانگیخت که نتوانست به او همچون پدری حقیقی نگوید: ممنون دخترکم.

آن شب حاجی ملا با اعتراف به تماس‌های مکرر به مینا، قضاوت‌های اشتباه هم دیگر را فاش ساخت و هر دو متوجه شدند که تکنولوژی آن دو را بیش از یک هفته به جای نزدیک ساختن، از هم جدا کرده بود! و مینا نیز فهمید در دهکده و حتی شاید حومه‌ی آن، تلفن همراه او به دلیل عدم آنتن دهی کار نمی‌کند و برای استفاده از آن مجبور به رفتن و یا نزدیک شدن به شهر است و این محدودیت بزرگی برای مینا بود.

کلمات کلیدی: دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان آلمین، دانلود پی دی اف رمان آلمین، دانلود رایگان رمان آلمین، دانلود رمان آلمین، دانلود رمان آلمین، دانلود رمان آلمین با لینک مستقیم، دانلود رمان آلمین برای موبایل، رمان آلمین، رمان آلمین، pdf رمان آلمین کامل، دانلود کتاب آلمین با لینک مستقیم، دانلود کتاب آلمین برای موبایل،

برای دانلود کتاب رمان آلمین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.