دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان افسونگر جهنمی

  • موضوع: رمان
  • ۹۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹
  • ۴۸۲۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان افسونگر جهنمی

کتاب رمان افسونگر جهنمی داستان شهری است که مردمی ابله و گرگ صفت دارد. آن‌ها قبول کردند شیطان‌پرست باشند و  در این میان دختری از قلب جهنم وجود دارد که فرشته‌ای رانده شده از این شهر است. او دختر شیطان و افسونگری برای جدایی قلب‌هاست که هیچ آسیبی نمی‌بیند.

در بخشی از کتاب رمان افسونگر جهنمی می‌خوانیم:

نمی‌دونم واسه چی جوابش رو دادم، چشماش نیرویی داره که نمی‌ذاره دروغ بگم. پشت این لنزهای آبی، نگاهی به رنگ قرمزی خونه! خاص‌ترین قرنیه‌ایه که قرمزیش به رنگ آتشه اما سرماش وجود هر کسی رو منجمد می‌کنه! با حس سرما در مچ دستم، مچم رو از زندان دستاش آزاد کردم و با برداشتن کیفم برگشتم، که با جای خالیش روبه‌رو شدم. با قدرت طی الارضم به خونه فکر کردم و در عرض چند ثانیه اونجا بودم. کیفم رو روی کاناپه انداختم و با قدرتم، لباسام رو با یک تاپ و دامن قرمز عوض کردم. موهای بلندم رو آزادانه رها کردم، رو کاناپه دراز کشیدم و خواب چشمام رو ربود

کلمات کلیدی: دانلود رمان افسونگر جهنمی، دانلود رمان افسونگر جهنمی با لینک مستقیم، دانلود رمان افسونگر جهنمی برای موبایل، رمان افسونگر جهنمی، رمان افسونگر جهنمی، دانلود پی دی اف رمان افسونگر جهنمی، دانلود رایگان رمان افسونگر جهنمی، دانلود رمان افسونگر جهنمی، دانلود رمان تخیلی، دانلود رمان ترسناک، دانلود pdf رمان افسونگر جهنمی، pdf رمان افسونگر جهنمی کامل، دانلود کتاب افسونگر جهنمی با لینک مستقیم، دانلود کتاب افسونگر جهنمی برای موبایل، دانلود رمان تخیلی،

برای دانلود کتاب رمان افسونگر جهنمی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.