دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سنگ شناسی دگرگونی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سنگ شناسی دگرگونی

کتاب سنگ شناسی دگرگونی تألیف رامین صمدی، جزوه‌ای کامل جهت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زمین شناسی است.

مطالعه‌های پاراژنزهای دگرگونی منجر به شناسایی دگرگونی، درجات دگرگونی و نهایتاً شرایط تشکیل کانی‌ها و سنگ‌ها خواهد شد. واضح است که هر پاراژنز در محدوده به خصوصی از شرایط فیزیکی محیط پایدار خواهد بود، با مشاهده هر مجموعه در یک سنگ دگرگونی، می‌توان شرایط تشکیل آن نمونه را تشخیص داد.

به عنوان مثال فراوانی ژادئیت در مقایسه با آلبیت در یک سنگ، معرف فشار بالاتر در محل تشکیل سنگ دگرگونی است، در حالی که فراوانی آلبیت نسبت به ژادئیت نشان دهنده بالا بودن حرارت و پایین بودن فشار خواهد بود.

کلمات کلیدی: استحکام سنگ های دگرگونی، کتاب سنگ شناسی pdf، آموزش سنگ شناسی pdf، کتاب شناخت انواع سنگ ها، کتاب سنگ شناسی+pdf، سنگ دگرگونی مثال، سنگ های دگرگونی کدامند،

برای دانلود کتاب سنگ شناسی دگرگونی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.