دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تشریح فرایند برج‌های خنک کننده

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تشریح فرایند برج‌های خنک کننده

کتاب تشریح فرایند برج‌های خنک کننده نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی تجهیزات یکی از بخش‌های مهم و حیاتی واحدهای صنعتی می‌پردازد.

وظیفه این تجهیزات خنک کردن آبی است که بخاطر حرارت تولید شده از تجهیزات واحدهای صنعتی (نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، پتروشمی‌ها و ...) گرم شده است. فرایند خنک کردن این آب پیچیده و حساس می‌باشد و همجنین برای هر واحد با توجه به حجم خنک کاری باید از انواع مختلف برج‌های خنک کننده استفاده کرد.

کلمات کلیدی: داخل برج خنک کننده، تاریخچه برج خنک کننده، قطعات برج خنک کننده، مقاله برج های خنک کننده، برج های خنک کننده pdf، کتاب کولینگ تاور، استانداردهای برج خنک کننده،

برای دانلود کتاب تشریح فرایند برج‌های خنک کننده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.