دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تداوم حسرت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تداوم حسرت

کتاب تداوم حسرت به تعبیری همان چرخه‌ی لایتناهی محسن سفیدگر و عشق است که این‌بار نه از دور بلکه از سر غفلت او را مجبور به مزه مزه کردن خون خودم کرده است.

آه از عشق که این‌چنین خون‌ریز است و دشمن. هرچه فاصله بگیری و باد به غبغب بیندازی که نه من چنان نیستم و مبتلا نخواهم شد با چشم بر هم زدنی می‌بینی که شبیه بختک افتاده به رویت و قصد جانت را کرده است.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر، شعر فارسی، شعر معاصر، دانلود کتاب شعر معاصر، شعر عاشقانه، دانلود کتاب شعر عاشقانه، دانلود مجموعه شعر عاشقانه، دانلود مجموعه شعر، مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود کتاب های شعر نو، شعر نو،

برای دانلود کتاب تداوم حسرت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.