دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بهسازی سازه‌های فولادی با دیوارهای برشی فولادی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بهسازی سازه‌های فولادی با دیوارهای برشی فولادی

کتاب بهسازی سازه‌های فولادی با دیوارهای برشی فولادی نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به این مسئله می‌پردازد که مقاوم سازی سازه‌های فولادی عمدتاً به بهسازی و تقویت رفتار مهاربندها، اتصالات، اعضای کششی، دیوارهای برشی و ترکیب رفتار بتن و فولاد برمی‌گردد.

بعضی مواقع ورق‌های فولادی به عنوان دیوارهای برشی بکار می‌روند. برای جلوگیری از کمانش موضعی چنین دیوارهای برشی فولادی لازم است از تقویت کننده‌های قائم و افقی استفاده شود.

کلمات کلیدی: جزئیات اجرایی دیوار برشی فولادی، طراحی دیوار برشی فولادی، نحوه اجرای دیوار برشی فولادی، دتایل دیوار برشی فولادی، کتاب طراحی دیوار برشی فولادی، آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی و فولادی،

برای دانلود کتاب بهسازی سازه‌های فولادی با دیوارهای برشی فولادی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.