دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان عشق و آوارگی

  • از: علی راهدان جو
  • موضوع: رمان
  • ۹۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸
  • ۹۸۵۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان عشق و آوارگی

کتاب عشق و آوارگی نوشته‌ی علی راهدان جو، سرگذشت عاشقانه‌ی پسری مرفه است که عاشق دختری مذهبی می‌شود و بعد از اینکه با جواب نه خانواده‌ها روبرو می‌شود در خود فرو می‌رود و از زندگی معمولی‌اش فاصله می‌گیرد اما طولی نمی‌کشد که به سرش می‌زند که معشوقه‌اش را بدزد و به همراه او از کشور خارج شود...

در بخشی از کتاب عشق و آوارگی می‌خوانیم:

مریم لبخندی می‌زند، تشکر می‌کند و شروع به تعریف سرگذشتش می‌کند، همه چیز را بدون کمی و کاستی برای پدر روحانی تعریف می‌کند و هر از گاهی هم گریه‌ای چاشنی صحبت‌هایش می‌کند، بعد از اتمام سرگذشتش پدر روحانی او را آرام می‌کند و با لحنی خاص و متأثر می‌گوید:

سرگذشت تلخی بود، برای نامزدت متأسفم، ولی به گفته خودت همه این اتفاقات امتحانی است از سوی پروردگار آسمان و زمین، نگران نباش دخترم! من تمام تلاشم رو می‌کنم که کمکت کنم که مشکلات پیش رویت را با کمک خدا شکست بدهی، بقول خودت توکل بخدا، پس الان استراحت کن دخترم و بقیه کارها رو بسپار به من.

کلمات کلیدی: رمان، دانلود رمان، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان رایگان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان عشق و آوارگی، دانلود رمان عشق و آوارگی، دانلود رمان عشق و آوارگی با لینک مستقیم، دانلود رمان عشق و آوارگی برای موبایل، رمان عشق و آوارگی، رمان عشق و آوارگی، pdf رمان عشق و آوارگی کامل، دانلود کتاب عشق و آوارگی با لینک مستقیم، دانلود کتاب عشق و آوارگی برای موبایل، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان عشق و آوارگی، دانلود پی دی اف رمان عشق و آوارگی، دانلود رایگان رمان عشق و آوارگی، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه،

برای دانلود کتاب رمان عشق و آوارگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.