دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه نوت‌های حقوق اداری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه نوت‌های حقوق اداری

کتاب مجموعه نوت‌های حقوق اداری برگرفته از حقوق اداری عبدالعلی تمکی و گل رحمان قاضی است. این اثر با گفتاری بسیار ساده و روان، برای محصلین حقوق و علوم سیاسی مفید است، مخصوصاً برای محصلینی که به حقوق اداری علاقه دارند.

در بخشی از کتاب مجموعه نوت‌های حقوق اداری می‌خوانیم:

دوامدار بودن کار: یک مامور دولتی مکلف است که به طور مستمر به اشغال وظیفه بپردازد. چون رفع نیاز مندی بشر بدون وقفه و دوامدار است. پس کار هم باید دوامدار باشد. بر اساس این اصل هر کارمند یک وظیفه دولتی می‌داشته باشد.

پیروی از امر آمر : اصل در اصول اداری اطاعت از امر آمر مافوق است، تا جایی که امر آمر مافوق قانونی باشد. اگر امر غیر قانونی باشد کارمند باید اعتراض خویش را به شکل کتبی به آمر خویش بسپارد.

کلمات کلیدی: قانون حقوق اداری، منابع حقوق اداری، مبانی حقوق اداری، اصول حقوق اداری، تحقیق حقوق اداری، حقوق اداری چیست، دانلود pdf کتاب حقوق اداری، کتاب حقوق اداری pdf،

برای دانلود کتاب مجموعه نوت‌های حقوق اداری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.