دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صادق هدایت؛ پیشگام داستان نویسی جدید در ایران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صادق هدایت؛ پیشگام داستان نویسی جدید در ایران

کتاب صادق هدایت؛ پیشگام داستان نویسی جدید در ایران نوشته‌ی محمود کیانوش، یاد نامه‌ای گران‌بها به مناسبت صدمین سالگرد تولد نویسنده‌ی مشهور ایرانی، صادق هدایت است.

سال 1381 هجری شمسی سالی بود که اگر صادق هدایت در چهل و هشت سالگی خودکشی نکرده بود و درخت عمرش سال‌های حیات محمد علی جمال زاده را شمرده بود، یکصدمین سال زندگی‌اش را جشن می‌گرفتند، اما متأسفانه در آن زمان پنجاه و دو سال از مرگش گذشته بود.

اکنون این شما و این یادنامه‌ای که در مصاحبه‌ی حضوری یا تلفنی با دکتر احسان یار شاطر، جهانگیر هدایت، فریدون هویدا، پروفسور کمیساروف، دکتر محمد علی کاتوزیان، دکتر ماشاءالله آجوانی، دکتر احمد کریمی حکاک، دکتر رضا براهنی، عبدالعلی دست غیب، دکتر مایکل بیرد و دکتر مارتا سیمید چیه وا، با نقل گفته‌هایی از دکتر تقی تفضلی، صادق چوبک، بزرگ علوی، انور خامه‌ای، محمود هدایت، تورج فرازمند، مسعود فرزاد، دکتر پرویز ناتل خانلری، دکتر تقی مدرسی، و مصطفی فرزانه درباره‌ی صادق هدایت تألیف شده است. همه‌ی این اشخاص در پایان کتاب به اختصار معرفی شده‌اند.

کلمات کلیدی: نقد صادق هدایت، pdf صادق هدایت، اثار صادق هدایت، صادق هدایت، نقد ادبی اثار صادق هدایت،

برای دانلود کتاب صادق هدایت؛ پیشگام داستان نویسی جدید در ایران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.