دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زندگی رویاست

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زندگی رویاست

کتاب زندگی رویاست نمایشی ماندگار به قلم پدرو کالدرون، نمایشنامه‌نویس و شاعر عصر طلایی اسپانیولی است.

«چنان چه کل تاریخ ادبیات اسپانیا به همه‌پرسی گذاشته شود، بی‌شک تئاتر عصر باروک قرن هفدهم سرآمد انتخاب‌ها خواهد بود. اگر از میان نویسندگان این دوره برجسته‌ترین نویسنده سؤال شود، نام پدرو کالدرون د لا بارکا صدرنشین خواهد شد و اگر از میان حجم عظیم آثار کالدرون مجبور به انتخاب یک اثر باشید، زندگی رؤیاست یحتمل گزینه‌ی اول می‌گردد.»

شاید این معرفی کوتاه که تلویزیون ملی اسپانیا در ابتدای فیلم ساخته شده بر اساس این اثر ارائه می‌دهد، جایگاه آن را در تاریخ ادبیات اسپانیا به عادلانه‌ترین واژگان توصیف کند. پس نه بیهوده است و نه گزاف گفتن این که در برابر یکی از شاهکارهای تئاتر اسپانیا قرار دارید که در تطور موضوعات مورد بحث از هر حیث پر پیمانه و غنی‌ست.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب برای موبایل، نمایشنامه اسپانیایی، نمایشنامه خارجی pdf، نمایشنامه pdf، دانلود بهترین نمایشنامه های خارجی، دانلود نمایشنامه خارجی، نمایشنامه خارجی، نمایشنامه ترجمه شده، دانلود نمایشنامه، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، پدرو کالدرون د لا بارکا، دانلود رایگان کتاب، دانلود کتاب با لینک مستقیم،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.