دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی آقای چسبنده

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی آقای چسبنده

کتاب صوتی آقای چسبنده نوشته‌ی مومک آلای، داستانی کوتاه و تخیلی برای کودکان و نوجوانان درباره‌ی دخترکی به نام ابی‌گیل است که حلزونی آبزی در آکواریومش نگه داشته.

او کنجکاو شده که چرا حلزون، چسبنده است و دلش می‌خواهد بفهمد که چطور به هر چیزی می‌چسبد. این داستان، اطلاعات مفیدی درباره‌ی آبزیان و نگهداری آن‌ها به بچه‌ها می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی آقای چسبنده می‌شنویم:

مادر گفت: جلبک‌های زیادی روی دیوارهای مخزن ماهی‌ها رشد کردند. من مطمئن نیستم که آقای چسبنده بتونه کاملاً به وظیفش، یعنی تمیز کردن مخزن ماهی‌ها عمل کنه.

بدین منظور آن‌ها ابتدا تمامی ماهی‌ها را با پیمانه‌ای از مخزن خارج ساختند و همگی را در داخل یک کاسه‌ی پر از آب انداختند و سپس مقدار زیادی از آب مخزن را تخلیه نمودند. آقای چسبنده در مسیر فعالیت آن‌ها قرار نداشت؛ زیرا به شدت به دیواره‌ی شیشه‌ای مخزن چسبیده بود.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان کودک، داستان نوجوان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی آقای چسبنده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.