دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان گل‌های مریم

  • از: حمیرا خالدی
  • موضوع: رمان
  • ۱۳۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
  • ۶۵۶۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان گل‌های مریم

کتاب رمان گل‌های مریم نوشته‌ی حمیرا خالدی، ماجرای رژان دختر مغرور و لجبازی است که مجبور می‌شود به پسری کمک کند تا کارش را یاد بگیرد. ولی پسر کمی یعنی یک مقدار بیشتر از کمی، دست و پا چلفتی است. به همین دلیل، اتفاقات بامزه و جالبی برای رژان می‌افتد.

در بخشی از کتاب رمان گل‌های مریم می‌خوانیم:

در ویلای بزرگ به آرومی به صورت اتوماتیک باز شد. با ذوق پا تند کردم و وارد باغ شدم. با اشتیاق تمام باغ رو از نظر گذروندم. همه جای باغ سرسبز و پر بود از درخت و البته انواع گل‌های زیبا. محو اون باغ بزرگ و زیبا شده بودم و آروم آروم جلو می‌رفتم. توی عمرم همچین چیزی رو از نزدیک ندیده بودم. همش توی فیلما این همه قشنگی و زیبایی یک باغ رو دیده بودم ولی اینجا محشر بود.

نفس عمیقی کشیدم. حتی هوای اینجا فرق داشت تمیز و عالی. چشمم افتاد به پسری که توی یکی از آلاچیق‌های باغ نشسته بود و داشت کتاب می‌خوند، ذوقم رو پنهون کردم و لباسمو مرتب کردم و توی جلد مغرور خشک خودم فرو رفتم و به سمت پسر راه افتادم. پسر که صدای پام رو شنید از جاش بلند شد و به سمتم اومد: سلام خوش اومدین ببخشید شما؟ لبخند کم رنگی زدم.

- سلام من رژان پورمند هستم. قرار بود که در هفته سه یا چهار بار به باغ و گل خونتون سر بزنم.
پسر تک خنده‌ای کرد و گفت: بله خوش اومدین ببخشید من بار اول شما رو می‌بینم. برای همین نشناختمتون من سینا رحیمی هستم. بفرمایید همراهم بیایید تا باغ و گل خونه رو نشونتون بدم.
همراه سینا به سمت راست باغ راه افتادیم به اتاق شیشه‌ای و طویل و بزرگی رسیدیم.
پسر در اتاق رو باز کرد و گفت : بفرمایید.
وارد اتاقک شدم. دهنم از اون همه ظرافت و زیبایی باز موند. گل‌خونه به طرز فوق‌العاده زیبایی دور تا دورش گل بود و وسط اتاق هم چند ردیف بوته خیار و گوجه فرنگی داشت. ذوق‌زده و هیجان‌زده داشتم به گل‌خونه نگاه می‌کردم که نگاهم افتاد به پسر که داشت با لبخند نگاهم می‌کرد. اخمی کردم و نگاهمو ازش گرفتم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان طنز، رمان طنز، pdf رمان طنز، دانلود رمان طنز pdf، طنز، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان رایگان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان عاشقانه ایرانی، رمان فارسی عاشقانه، عاشقانه، دانلود رمان، دانلود رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان گل‌های مریم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.