دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سونیک جوجه تیغی (4)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سونیک جوجه تیغی (4)

سری کمیک کتاب سونیک جوجه تیغی (Sonic the Hedgehog) اثر ایان فلین، داستان جوجه تیغی با سرعت صوت را دنبال می‌کند که در پی خراب کردن نقشه‌های شوم دانشمند دیوانه، دکتر اگمن است و همیشه هم در این کار موفق می‌شود و جلوی او را برای تبدیل کردن موجودات دنیا به برده‌های روباتی می‌گیرد.

بعد از کمک به ناکلز و دستگیر کردن راف و تامبل، دو مزدوری که مردم یکی از شهر های کوچک را گرفتار کرده بودند، سونیک به نزدیک‌ترین شهر ممکن می رود که به مقاومت در برابر روبات‌های بدون کنترل کمک کند. در آنجا یک دوست جدید پیدا می کند و بلیز، دوست قدیمی اش را دوباره می بیند و هز سه با کمک یکدیگر، در برابر روبات‌ها مقاومت می‌کنند...

کلمات کلیدی: Sonic the Hedgehog، کمیک سونیک، کمیک تصویری، داستان مصور، کمیک مصور کودکان، کمیک جالب،

برای دانلود کتاب سونیک جوجه تیغی (4) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.