دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سه روایت از زندگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سه روایت از زندگی

کتاب صوتی سه روایت از زندگی اثر یاسمینا رضا نمایشنامه‌ای کوتاه از خانواده‌ای سه نفر است که در یک روز تعطیل و بدون هماهنگی برایشان مهمان می‌آید. 

در قسمتی از کتاب صوتی سه روایت از زندگی می‌شنویم:

- سحر این بچه چه مرگشه نعره میزنه
- خوابش نمی‌بره میگه گشنمه
- پدر سوخته بهونه میاره که نخوابه، بهش بگو نخوابه دیگه چرا عربده می‌کشی
- بیسکوییت‌هاش رو برداشتم تا بذارم جلو مهمونات
- اینا چرا بی‌خبر اومدن؟
- نمیدونم برو از خودشون بپرس
- نمیگن شاید ما آمادگیشو نداشته باشیم
- شاید ما آمادگیشو نداشته باشیم، این وضع آشپزخونمونه ببین دوتا استکان تمیز پیدا نمیشه، اونا نشستن بیرون و من بدبخت باید اینجا ظرف بشورم.
- آرمان چقدر بهت گفتم درو باز نکن
- اومدن پشت در چیکار کنم بگم درو باز نمی‌کنم؟

کلمات کلیدی: دانلود نمایشنامه، دانلود نمایشنامه خارجی، نمایش نامه، نمایش کوتاه، نمایشنامه خارجی، نمایشنامه، نمایشنامه صوتی، دانلود نمایشنامه صوتی، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی سه روایت از زندگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.