دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب با کریمان کارها دشوار نیست

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب با کریمان کارها دشوار نیست

در کتاب با کریمان کارها دشوار نیست ویژه‌ شهادت امام حسن (ع) به رشته‌ی تحریر درآمده‌ است.

بخش‌های این کتاب شامل موارد زیر است:

مسافر
تنها با خود
آوای قافله به گوش می‌رسد
با کریمان کارها دشوار نیست

در بخشی از کتاب با کریمان کارها دشوار نیست می‌خوانیم:

روزهای پررنج و محنت از پی هم گذشت. حالا دیگر پیکر بی‌جان دردانه‌ی هستی بر تابوت آرمیده بود. پاره‌های جگر، تنها روایت‌گر گوشه‌ای از درد سال‌های حضور بی‌منتش بر زمین بود. در کوچه و بازار (مذل المؤمنین)‌ش خوانده بودند بی‌آنکه بفهمند با او چه کرده‌اند که برای حفظ جان مؤمنان ناگزیر از صلح شده است. بر منبر رسول الله او و پدرش را لعن کرده بودند بی‌آنکه به یاد بیاورند «الله وال من والاهم، و عاد من عاداهم» را. گویی فراموش کرده بودند سفارش‌های پیامبرشان را. تابوت امام مهربانی بر شانه‌های شیعیان تشییع می‌شد.

کلمات کلیدی: امام حسن مجتبی شهادت، درباره امام حسن مجتبی، امام حسن، امام حسن مجتبی، اهل البیت،

برای دانلود کتاب با کریمان کارها دشوار نیست و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.