دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سرگذشت کامل عروج

  • از: بابک وزیری
  • موضوع: رمان
  • ۴۴۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
  • ۱۱۲۹۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سرگذشت کامل عروج

کتاب سرگذشت کامل عروج نوشته‌ی بابک وزیری داستان تخیلی یک پسر است که ناخواسته در راه دنیای عجیب ماورا قرار می‌گیرد و در این راه با یک استاد عجیب ملاقات می‌کند و....

در بخشی از کتاب سرگذشت عروج می‌خوانیم:

دو سه روزی همین‌طور در آن‌جا به گردش و بازدید آثار مهم سپری شد تا اینکه پدرم شروع به تحقیق در مورد درس خواندن من کرد. اول باید یکسال یا حداقل شش ماه زبان می‌خواندم، بعد از آن در صورتی که اجازه درس خواندن به من می‌دادند باید یکسال عقب‌تر از آن‌چه که خوانده‌ام به سر کلاس می‌رفتم از همه بدتر برای گرفتن دیپلم در آلمان یکسال بیشتر باید درس می‌خواندیم یعنی روی هم رفته سه سال عقب افتادگی، بعد از تحقیقات لازم و صحبت‌هایی که پدر و مادرم با هم کردند، تصمیم گرفتند که مرا برای تحصیل به یک شهر نزدیکی فرانکفورت ببرند. زیرا دیگران می‌گفتند که شهر‌های بزرگی چون فرانکفورت جای خوبی برای تحصیل یک پسر جوان نیست، آن‌ها اعتقاد داشتند که شهرهای کوچک امنیت بیشتری دارد و در ضمن مخارج نیز خیلی پایین‌تر است.

کلمات کلیدی: دانلود رمان تخیلی، رمان فارسی تخیلی، رمان تخیلی، رمان تخیلی، داستان و رمان علمی و تخیلی، دانلود رمان علمی تخیلی، دانلود رمان هیجان انگیز،

برای دانلود کتاب سرگذشت کامل عروج و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.