دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان ویروس مجهول

  • موضوع: رمان
  • ۴۱۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸
  • ۶۴۴۸ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان ویروس مجهول

کتاب رمان ویروس مجهول داستان زندگی دانشمندی ایرانی مقیم آمریکا به نام ماریا را روایت می‌کند که در حال بررسی یک پروژه‌ی تحقیقاتی در رابطه با بیماران ایدز است. در ابتدا همه چیز خوب پیش می‌رود اما پس از مدتی پروژه به مشکل برمی‌خورد و....

در بخشی از کتاب رمان ویروس مجهول می‌خوانیم:

متعجب از این که "رئیس" صداش زدم، سرش رو بالا گرفت و نگاهم کرد. با دیدن چشماش تازه فهمیدم از عمیق‌ترین لایه‌های وجودش عصبانیه. بدون یه کلمه حرف زدن، پرونده رو بست و به سمتم گرفت. یه چیزی روی جلدش حک شده بود، ولی به خاطر کثیف شدن قابل خوندن نبود. به اون قسمت اشاره کردم:

- این چیه؟!

با دستکش سفید جراحی که به دست داشت، روی مهر خون‌آلود رو با حوصله پاک کرد. کلمه‌ی پدیدار شده داشت بهم دهن‌کجی می‌کرد: فوق‌سری. (اطلاعات مهم و طبقه‌بندی شده به چهار دسته‌ی محرمانه، فوق‌محرمانه، سری و فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سری دسته‌بندی می‌شوند که فوق سری، بالاترین درجه را از نظر اهمیت برخوردار است.)

- این باید همراه دکتر اکستروم به اینجا اومده باشه. بازی کثیفی رو شروع کردن.

تا پرسیدم "چرا؟" فکش منقبض شد و غرولند‌کنان از پیشم رفت. با کنجکاوی زیادی پرونده رو باز کردم تا جوابم رو خودم پیدا کنم. سریع و مختصر می‌خوندم تا بفهمم ماجرا از چه قراره که... این حقیقت نداشت! چشمام گرد شده بودن و ابروهام تا بالای پیشونیم می‌رسیدن.

- موضوع مهمی که... باید... طبق تحقیقات... تعداد افراد مبتلا... می‌توان از این طریق... کشورهای در حال توسعه... خاورمیانه... به خصوص ایران...

با دیدن کلمه‌ی "ایران"، انگار قلبم ریخت. با وحشت بیشتری به خوندن ادامه دادم:

- ایدز... ویروسی که... تداخل... جهش‌های ژنتیکی... طبق گفته‌ی... تزریق... جهش‌های غیر‌قابل پیش‌بینی...

کلمات کلیدی: رمان علمی تخیلی ایرانی، بهترین رمان های علمی تخیلی، دانلود رمان تخیلی برای نوجوانان، دانلود رمان معمایی جنایی، دانلود رمان معمایی ایرانی، رمان ویروس مجهول pdf، دانلود رمان، رمان ویروس مجهول، دانلود رمان پلیسی جنایی، دانلود رمان علمی تخیلی، دانلود رمان جنایی معمایی، دانلود رمان جنایی ایرانی، دانلود رمان معمایی،

برای دانلود کتاب رمان ویروس مجهول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.