دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان برای من بخون برای من بمون

  • از: هاوین امیریان
  • موضوع: رمان
  • ۵۳۲ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
  • ۵۴۶۵ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان برای من بخون برای من بمون

کتاب رمان برای من بخون برای من بمون به قلم هاوین امیریان داستان زندگی دختری نوزده ساله به نام عاطفه است که عشق شدید و عجیبی به یک خواننده دارد. یک روز به طور اتفاقی کلیپی از ازدواج آن خواننده می‌بیند و...

در بخشی از کتاب رمان برای من بخون برای من می‌خوانیم:

رفتیم و نشستیم. با لذت به مهمونا خیره شدم. دخترایی که نگاه‌شون مات مونده بود رو على. وای خدا داشتم ذوق‌مرگ می‌شدم. دلم می‌خواست بلند بلند قهقهه بزنم. وااای مخصوصا ژیلا که معلوم بود هزار تا نقشه ریخته برا تور کردن على واسه دوستی. دوستای خودمم که داشتن می‌ترکیدن از حسودی. خدایا می‌دونم خیلی خبیث شدم ولی دمت گررررم... . . . خیلی حال دادی بهم امشب... . خیلی باحالی...در حال همین مناجات‌های عارفانه بودم که ژیلا با دوربین اومد سمتون. بلند به همه گفت: هر کی می‌خواد عکس بگیره بدوعه...

تقریبا همه اومدن. من سریع به شیدا چشمک زدم و اونم ماجرا رو گرفت. محمد نگران نگام کرد. شیدا دوربین خوشگل ۱۲ مگاپیکسلیم رو که بهش داده بودم آورد. دوربین ژیلا رو از دستش با عذرخواهی گرفت و گذاشت روی میز مقابل ما.

- شیدا: هر کسی می‌خواد عکسا رو بگیره با این دوربین لطفا... خواهشا دوربین دیگه درنیارین...

خخخخ نقشه‌های ژیلا نقش بر آب شد. وای خدا مردم از خوشی...شیدا خودش شد عکاس و شروع کرد کارش رو. مهمونای زیادی نداشتیم ولی اونقدر دوتایی و سه تایی و تکی و غیره و ذلک عکس انداختن باهامون که داشتم روانی می‌شدم.

شام رو که آوردن مشتری‌های من و محمد کم شد الحمدلله. دیگه کسی نموند که بخواد عکس بگیره. مرتضی با هزار تا ادب و احترام دوربینم رو از شیدا گرفت و اومد سمت ما.

مرتضی: خب اقا محمد نوبت عکس دوستانه‌اس... .

على هم اومد جلو و دست محمد رو کشید تا بلند شه. محمد دست على رو آروم پس زد و از جاش تکون نخورد....

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، برای من بخون برای من بمون، دانلود رمان ایرانی، دانلود کتاب رمان برای من بخون برای من بمون، دانلود رمان برای من بخون برای من بمون، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی،

برای دانلود کتاب رمان برای من بخون برای من بمون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.