دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سفر با دوچرخه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سفر با دوچرخه

در کتاب سفر با دوچرخه به قلم آیدین غفارنژاد مهربانی اطلاعات لازم برای شروع سفر با دوچرخه، مهارت‌های لازم، تجهیزات دوچرخه، مسیر‌ها و هر آن‌چه برای سفر با دوچرخه نیاز است در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

در بخشی از کتاب سفر با دوچرخه می‌خوانید:

سفر با دوچرخه بر اساس اینکه شما تصمیم داشته باشید تنهایی به سفر بروید و یا با دوستان‌تان همراه شوید و یا در قالب یک گروه بزرگ سفر را تجربه کنید می‌تواند بسیار متفاوت باشد. وقتی که تنهایی سفر می‌کنید، این شما هستید که تعیین می‌کنید با چه سرعتی حرکت کنید، کجا برای نوشیدن فنجانی قهوه توقف کنید و کجا برای عکاسی بایستید، شما تعیین می‌کنید که برای هر روزتان چقدر هزینه کنید بدون اینکه مجبور باشید از محدودیت‌های گروه برای هزینه‌های یکپارچه مثل خوردن غذا در رستورانی خاص تبعیت کنید. و اگر خسته‌اید می‌توانید سفرتان را برای یک روز تعطیل کنید. هنگامی که تنها هستید، فرصت زیادی دارید تا با فکرهایتان مشغول باشید. در پایان شما احساس موفقیت ویژه‌ای خواهد داشت چون انعطاف‌پذیری و قدرت لازم را داشته‌اید که بتوانید به تنهایی به چالش‌های پیش‌رو در مسیر غلبه کنید.

سفر به تنهایی می‌تواند برخی مواقع مشکل باشد. مثلا در مسیرهایی که از کویر و بیابان می‌گذرند و وقتی در روز بیش از ۱۰ بار پنچری داشتید و کسی برای کمک و روحیه دادن به شما نبود، ممکن است سفر برای شما آزار‌دهنده باشد. سفر با دوستان دقیقا عکس این است. اگر با دوستان سفر کنید شما کسانی را دارید که گذر از مراحل مسیر را با آن‌ها جشن بگیرید. همچنین در شرایطی که شما بیمار شوید، دوچرخه‌تان آسیب بیند و یا دچار طوفان شوید کسی را دارید که یاری‌تان کند. ولی با دقت انتخاب کنید. کسانی که در خانه دوستان خوبی هستند لزوما دوستان خوبی برای سفر نیستند. بسیار ضروری است که قبل از برنامه‌ریزی برای سفر، مطمئن شوید که در خصوص جزئیات آن دیدگاه‌های مشترکی دارید. وقتی شما دوست دارید دوچرخه سواری را ساعت ۷ شروع کنید ولی دوستتان مایل است دیر از خواب بیدار شود شرایط شما به جای شرایط تفریح بیشتر استرس خواهد بود.

کلمات کلیدی: سفر، مسافرت، سفر کردن، سفر با دوچرخه، دوچرخه سواری، وسایل لازم برای سفر با دوچرخه، دوچرخه مناسب برای سفر، شرایط سفر با دوچرخه، خاطرات سفر با دوچرخه، انواع دوچرخه سواری، روش صحیح دوچرخه سواری، دوچرخه سواری چیست،

برای دانلود کتاب سفر با دوچرخه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.