دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اصول طراحی پورتفولیوی معماری مناسب برای پذیرش دانشگاهی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اصول طراحی پورتفولیوی معماری مناسب برای پذیرش دانشگاهی

کتاب اصول طراحی پورتفولیوی معماری مناسب برای پذیرش دانشگاهی نوشته‌ی منا تراشی درباره‌ی نحوه‌ی آماده سازی رزومه و گرفتن پذیرش برای مقاطع بالاتر است.

وقتی می‌خواهید برای یک مقطع بالاتر پذیرش بگیرید، باید یک رزومه گرافیکی مناسب یا پورتفولیو داشته باشید. این مسئله درباره بیشتر رشته‌هایی که به نوعی با طراحی سر و کار دارند صدق می‌کند. شما باید یک آلبوم مختصر از گزیده آثار خود ارائه کنید. در این مطلب، مهم‌ترین نکات درباره ایجاد یک پورتفولیوی خوب ارائه شده است.

پورتفولیو نشان می‌دهد:
- شما تا چه حد توانا هستید.
- آیا میل به پیشرفت در حوزه رشته خود دارید؟
- آیا طراح هستید؟

کلمات کلیدی: پورتفولیو معماری pdf، دانلود نمونه پورتفولیو معماری، تهیه پورتفولیو معماری، انجام پورتفولیو معماری، نوشتن پورتفولیو، طراحی پورتفولیو معماری، ساخت پورتفولیو معماری، طراحی پورتفولیو معماری، رزومه معماری،

برای دانلود کتاب اصول طراحی پورتفولیوی معماری مناسب برای پذیرش دانشگاهی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.