دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مقایسه نظام معیشت پول پایه با نظام معیشت مبتنی بر انرژی‌های رایگان

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مقایسه نظام معیشت پول پایه با نظام معیشت مبتنی بر انرژی‌های رایگان

کتاب مقایسه نظام معیشت پول پایه با نظام معیشت مبتنی بر انرژی‌های رایگان اثر شهروز حسنی، جمع آوری انواع روش‌های تولید انرژی رایگان و خدادادی و بررسی موردی آن‌ها، اثرات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و به کارگیری آن‌ها را بررسی می‌کند. همچنین دریچه‌ای تازه برای عبور از بن بست‌های علم سقوط کرده اکونومی (که در ایران به غلط اقتصاد ترجمه شده است) ارائه می‌دهد.

روش‌هایی که صدها مخترع و مکتشف از سال‌ها پیش آن را اثبات کرده‌اند، لیکن به دلیل اینکه منافع اقلیتی را به خطر می‌اندازد با آن مخالفت کرده و سرکوب و منکوب و بایکوت می‌شوند. ولی ما را گریزی نیست برای نجات از معضلات جهانی از آن‌ها استفاده کنیم.

کلمات کلیدی: منبع انرژی های رایگان طبیعی، دستگاه های تولیدی، انرژی های رایگان، دستگاه های تولیدی رایگان، نظام اقتصادی، تولید پول، علم اقتصاد، لیبرالیسم اقتصادی،

برای دانلود کتاب مقایسه نظام معیشت پول پایه با نظام معیشت مبتنی بر انرژی‌های رایگان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.