دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تن تن در استانبول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تن تن در استانبول

کتاب تن تن در استانبول از سری داستان‌های تن تن و میلو به قلم هرژه نوشته شده است.

کتاب تن تن در استامبول فقط در ایران البته به این شکل و شمایل و نام چاپ شده است. این کتاب در واقع تغییر یافته‌ کتاب تن تن در سرزمین شوراها می‌باشد که به دلیل سیاست‌های ایران در آن دوره و منع کردن کتاب از جنبه سیاسی داشتن به این طریق درآمد.

این کتاب در آن زمان، توسط انتشارات اوریژینال چاپ شد در قالب ۳ کتاب: تن تن در استامبول، خبرنگار، فرودگاه که به دلایلی چون رنگ آمیزی خودسرانه ناشر، دست بردن در متن کتاب و... با استقبال خوبی مواجه نگشت.

کلمات کلیدی: کمیک، کمیک جالب، کمیک تن تن، کمیک مجموعه تن تن، کمیک هیجانی، کمیک کمدی،

برای دانلود کتاب تن تن در استانبول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.