دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان کاغذ بی خط

  • موضوع: رمان
  • ۷۸۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  • ۳۰۰۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان کاغذ بی خط

کتاب کاغذ بی خط روایت آدم‌هایی است که زندگی بزرگشان می‌کند و با تمام فراز فرودهاش و اتفاقات پیش بینی نشده‌اش باعث رشدشان می‌شود.

در قسمتی از رمان کاغذ بی خط می‌خوانیم:

حالا ارغوان جان اینارو گفتم که چیزی دیگه‌ای بگم. سایه هم چند روزه دیوونه‌ام کرده که به ارغوان چیزی نگو عصبی میشه. ولی مادر به خدایی که بالا سرمون شاهده اگر نیتم چیزی جز خیر باشه... بالاخره تو هم با سایه هیچ فرقی برای من نداری... جوونی... خشگلی... با سلیقه‌ای... هنرمندی... بالاخره تو هم یه همدم نیاز داری... یکی که کنارت باشه، مردت باشه... این هم جوونه... باید به زندگی برگرده... گفتم بیاد یه بار همو ببینید بلکه بختتون به هم گره خورد.
من قصد ازدواج ندارم زهرا خانم.
ببین مادر می‌دونم قصد نداری اما بیا یه بار اینو ببین... روی منو زمین ننداز...
جلوی خانه‌شان رسیده بودند... کیسه‌های زهرا خانم را زمین گذاشته بود.
زهرا خانوم من امروز حالم اصلاً مساعد نیست... اجازه بدید بعداً حرف می‌زنیم.
باشه مادر... فقط بهش فکر کن... بعداً به من خبر بده...
در خانه را که بسته بود پشت در مچاله شده بود... چه به سر ارغوان سی ساله آمده بود که شده بود مایهٔ ترحم؟... امیر ارسلان متین می‌خواست کمکش کند... زهرا خانم می‌خواست شوهرش دهد... بچه‌های آقای مستوفی می‌خواستند کافه‌اش را از چنگش درآورند.

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، دانلود رمان کاغذ بی خط، دانلود pdf رمان کاغذ بی خط، دانلود رایگان کتاب کاغذ بی خط،

برای دانلود کتاب رمان کاغذ بی خط و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.