دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان با من حرف بزن

  • موضوع: رمان
  • ۴۸۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹
  • ۲۱۱۵۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان با من حرف بزن

موضوع کتاب رمان با من حرف بزن کمی با رمان‌های امروزی متفاوت است و شخصیت‌های این رمان واقعی نیستند اما الهام گرفته از سختی‌های زندگی دختری است که وجود دارد.

این رمان در مورد حرف‌هایی است که باید گفته شود، فاصله‌هایی که باید برداشته شود تصمیم‌هایی که باید عقلانی گرفته شود و دروغ‌هایی که هیچ وقت نباید گفته شود.

رمان با من حرف بزن رابطه صمیمی بین یک دختر و اعتمادش به پدرش را بیان کرده است.  و هم‌چنین داستان عشق آرام و لطیف دختر زیر نظر و تأیید پدرش شکل گرفته است.

در بخشی از رمان با من حرف بزن می‌خوانید:

اسمم آسمانه! بابا میگه:
اسمت رو گذاشتم آسمان چون نزدیک بود از دستت بدم! مادرت زمین خورده بود. منم رو کردم به آسمان و گفتم: خدایا! آگه به هم برگردونیش اسمش رو می‌زارم آسمان تا خیلی بهت نزدیک باشه! اونم خدایی کرد و هم تو رو به هم برگردوند و هم مادرت رو…
حالا من آسمانم نزدیکم بهش ولی گاهی هم باهاش قهر می‌کنم. می دونم اون قهر نمی‌کنه و هوامو داره ولی بازم…شرم گاهی اجازه نمیده به زبون بیارم پشیمونیم رو! خودش برام امتحاناتی رقم زده که همه سخت هستن و من خوب می‌دونم آخر این همه سختی و درد شیرینی و آرامشی خوابیده که ارزشش رو داره! ارزش نفس کشیدن، گریه کردن، کابوس دیدن و ارزش گفتن از ترس‌هایی که گاهی تنت رو می لرزونه! اما باید حرف زد و من حرف می‌زنم. …

کلمات کلیدی: رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رمان با من حرف بزن، دانلود رایگان کتاب با من حرف بزن، دانلود رمان با من حرف بزن،

برای دانلود کتاب رمان با من حرف بزن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.