دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب همسفر با شیطان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب همسفر با شیطان

کتاب همسفر با شیطان داستانی مصور از زندگی کاپیتان سینگلتون دزد دریایی، اثر دانیل دفو است.

مقدمه داستان:

من از ریشه خانوادگی خودم هیچ اطلاعی ندارم. وقتی پسربچه­ ی دوساله­‌ای بودم مرا به شخصی که بچه ­های کوچک را خرید و فروش می‌­کرد، فروختند. او هم من را به زن گدایی فروخت، که برای انجام کار گدایی به یک کودک نیاز داشت. بعد از آن، به یک کولی که تحت سرپرستی او تا شش سالگی رشد کردم. او به من گفت که مرا از زن دیگری خریده، که به او گفته بود نامم باب سینگلتون است، نه رابرت، بلکه باب ساده. هرگز نفهمیدم که پدر و مادرم چه کسانی بودند.

قسمتی از داستان:

حدود هفت ماه طول کشید تا به گوآ رسیدیم. وقتی دستمزد‌ها داده شد از کشتیبان پیر درخواست دستمزد خودم را کردم، او شدیدا عصبانی شد.
تو سگ انگلیسی! تو خدمتکار من نیستی برده من هستی!

کلمات کلیدی: دانلود کتاب مصور همسفر با شیطان، دانلود کتاب داستان همسفر با شیطان، دانلود کتاب داستان مصور همسفر با شیطان، دانلود کتاب همسفر با شیطان، دانلود کمیک همسفر با شیطان، کمیک همسفر با شیطان، دانلود کمیک، کمیک، کمیک جالب، دانلود پی دی اف همسفر یا شیطان،

برای دانلود کتاب همسفر با شیطان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.