دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود رمان طواف و عشق

  • موضوع: رمان
  • ۴۷۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۶
  • ۲۶۷۲ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی رمان طواف و عشق

کتاب رمان طواف عشق به قلم امیدوار نوشته شده است.

طواف عشق در مورد مردیست که به سبب حادثه عشقی که در ۲۵ سالگی برایش رخ داده، تصمیم گرفته هرگز ازدواج نکند ولی بعد از ده سال که می خواهد مشرف به حج عمره شود مجبور میشه علی رغم میلش زنی رو …

در بخشی از این رمان می خوانید:

پنجره ماشیین را پایین داد و هوای بهاری را به کام کشیید مطبوع و لذت‌بخش بود... به محض رسیدن به چهارراه چراغ قرمز شد .اجبار به ایستادن بود ناچار ترمز کرد ... هنوز درست متوقف نشده بود که صدای بچگانه پسری از پنجره او را مخاطب قرار داد:

- اقا گل ...گل می خرید؟

به سرتاپای او نگاهی کرد هنوز سنی نداشت حدود نه ساله به نظر می‌رسید وقت بازی کردنش بود ... اما گل می خواست چه کار؟... خم شید و به محتویات داشبورد نظری انداخت...همه شکلات تلخ... از مزه انها خوشش می‌آمد... لعنتی یک شکلات بچگانه هم آنجا پیدا نمی‌شد... اگر هدیه آنجا بود کلی سرش غر می‌زد که " اخه شکلات هم تلخ می‌شه...مزه شکلات به شیرینی شه... از دست تو که هیچ کارت به آدمیزاد نرفته" لبخندی زد... آهان حالا یادش افتاد... سریع از کیفش یک بسته نسبتا بزرگ دراژه بیرون کشید و به طرف بچه گرفت... هرچند آن را برای آیسل گرفته بود ولی او از این چیزها زیاد داشت...

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب طواف و عشق، رمان طواف و عشق، دانلود رمان ایرانی،

برای دانلود رمان طواف و عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.