دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ایوان و اسب کوچکش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ایوان و اسب کوچکش

کتاب ایوان و اسب کوچکش نوشته‌ی پیتر یرشوف، یک قصه افسانه‌ای از کشور روسیه محسوب می‌شود که در سال 1834 م. نگاشته شده و در سال 1942 به انگلیسی ترجمه گردیده است.

اصل اثر از «پیتر پاولوویچ یرشوف» در قالب شعر است و عنوانش «اسب گوژپشت کوچک» می‌باشد. ماجرا حول محور پسر کوچکی به نام ایوان است که اسب افسانه‌ای کوچکی دارد. این دو به کمک هم کارهای بزرگی می‌کنند و ماموریت‌های افسانه‌ای را که پادشاه فرمان می‌دهد با موفقیت به انجام می‌رسانند. سرانجام، بدخواهی دیگران برای ایوان، با کمک اسب کوچکش به خیر و خوشی او مبدل می‌شود.

کلمات کلیدی: داستان کودکانه، پیتر پاولوویچ یرشوف، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، داستان کودک، دانلود داستان ایوان و اسب کوچکش، داستان برای بچه ها، داستان مصور، دانلود کتاب داستان کودک، داستان خلاقانه،

برای دانلود کتاب ایوان و اسب کوچکش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.