دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه فیلمنامه های کوتاه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه فیلمنامه های کوتاه

پسر بچه 10 ساله پشت سر پدرش روی موتور سیکلت درحاله حرکت هستند دردستان بچه یک کاردستی کاغذی شکل هست که پسر بچه با دستانش از خوردن باد به کاردستی جلو گیری می کند بعد از طی مسافتی در منطقه بالای شهر داخل کوچه ای می شوند ودر روبروی یک ساختمان چند طبقه بسیار شیک می ایستند پدر موتور را متوقف می کنه وبه پسر می گه: همین جاست پیاده شو

پسر بچه با نگاهی به ساختمان از موتور پیاده می شود وبه سمت در می رود پدر به پسر بچه می گوید: زنگ سوم را بزن

بعد پدر موتور را روشن می کند وحرکت می کند سرو صدای زیادی از طبقات ساختمان به گوش می رسد همه در حاله شادی کردن دست زدن
وتولدت مبارک گفتن هستند پسر بچه نگاهی به کادو خود می کند بعد به آرامی سرش را می گرداند وبه ساختمان نگاهی می کنه کادوی پسر بچه که در اثر وزش باد شدید به هم خورده پسر بچه را ناراحت کرده است .بعد نزدیک زنگ طبقات می شود تا دکمه زنگ را فشار دهد کمی مکث می کند از کاره خودش صرف نظر می کند کادو را بر می داره وکمی از ساختمان دور می شود وپشت یک دیوار می شیند.

کلمات کلیدی: دانلود فیلمنامه فیلم، دانلود فیلمنامه عاشقانه، دانلود فیلمنامه کوتاه،

برای دانلود کتاب مجموعه فیلمنامه های کوتاه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.