دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برند چیست؟ (برندهای ساعت در ایران)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برند چیست؟ (برندهای ساعت در ایران)

بازارهای جهانی، مشتریان جهانی، جهان شمولی و تجارت جهانی کلمات عصر حاضر در کنار کلمات نوین دیگر امروزه به چشم می خورند کلماتی که تعیین کننده  موفقیت یا شکست تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات و معیاری در خرید مشتریان است، در میان این کلمات کلمه ای به عنوان برند و یا مارک به چشم می خورند و هر روزه مشتریانی که بدنبال یک نام یا برند در بازار می گردد و چه بسیار افرادی که غافل از دید کامل نسبت به معانی جدید، در این ارائه هدف بررسی مفهوم مارک و برند و بالا بردن دانش مشتریان نسبت به این دو کلمه است تا خواننده به ساده ترین شکل مفهوم نسبی و درستی از این کلمات داشته و با دیدی آگاهانه تر در انتخاب و خرید وارد شود، چرا که به عینه تغییر ناگهانی جامعه ایران و عدم اشنایی آنان با مفاهیم این چنین باعث سر در گمی و  ایجاد بازارهای کاذب برای سود جویان شده است و متاسفانه شاهد جا افتادن جملات و قضاوتهای غیر صحیح، نا عادلانه و بعضا دور از عقل در بین فروشندگان و خریداران هستیم در این کتاب به بررسی موارد زیر پرداخته ایم:

برند چیست

جایگاه برند در ایران

برند های ساعت

موقیعت های برند های ساعت در ایران

رازهای انتخاب و خرید یک برند

مضرات خرید برندهای تقلبی

چرا باید محصولات برند خریداری کنیم

کلمات کلیدی: برند ساعت، خرید ساعت، بازاریابی ساعت، ساعت، انواع ساعت، شناخت برند، برندسازی،

برای دانلود کتاب برند چیست؟ (برندهای ساعت در ایران) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.