دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نمایشنامه کوتاه: مصاحبه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نمایشنامه کوتاه: مصاحبه

نمایشنامه "مصاحبه" به درخواست تئاتر مک کارتر، پریسن تاون، ایالت نیوجرسی در سال 1994 نوشته شد و به روی صحنه رفت. جویس کرول اوتس متولد آپ استرت ایالت نیویورک در سال 1938 است و در دانشگاه سیراکاس و دانشگاه ویسکونسین تحصیل کرده است و هم اکنون تمام وقت در دانشگاه پرینستون زندگی و کار می کند. او نویسنده ی رمان ها، داستان های کوتاه، شعر ها، مقاله ها و نمایشنامه های بی شماری است.

کلمات کلیدی: نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود ترجمه نمایشنامه، نمایشنامه خارجی، نمایشنامه مصاحبه جویس کرول اوتس،

برای دانلود نمایشنامه کوتاه: مصاحبه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.