دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ارزش زمانی پول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ارزش زمانی پول

در این کتاب به طرح مفهوم ارزش زمانی پول و توضیح و تشریح فرمول های این مبحث با طرح مثال پرداخته شده است.

ارزش زمانی پول، مفهومی است که طبق آن قدرت خرید پول در طی زمان می تواند تغییر کند، به عبارت دیگر قدرت خرید پول امروز ممکن است نسبت به قدرت خرید پول فردا تغییر پیدا کند. ارزش زمانی پول، اصل اساسی در تئوری مالی است. ارزش پول در یک نقطه زمانی مشخص در آینده با کمک فن حسابداری با نرخ بهره و نرخ تورم محاسبه می شود که برای سهولت در محاسبات از اثر تورم بر ارزش زمانی پول چشم پوشی می کنیم.

کلمات کلیدی: ارزش زمانی پول، دانلود کتاب اقتصادی، آموزش حسابداری، حسابداری، نرخ رشد پول، تورم، محاسبات تورم،

برای دانلود کتاب ارزش زمانی پول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.