دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

چکیده آمار حیاتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی چکیده آمار حیاتی

مطالب کتاب "چکیده آمار حیاتی" برگرفته از عناوین کتب آمار حیاتی موجود، می باشد ولی عمده رفرنس مورد استفاده برای نوشتن این چکیده کتاب های  1. آمار حیاتی دکتر کاظم محمد 2. آمار زیستی دکتر محمد تقی آیت اللهی می باشد . لازم به ذکر است که برای ترسیم انواع مختلف جدول ها ، فرمول ها و اشکال و... مجبور شدیم تا از نرم افزار پاورپوینت استفاده کنیم که همین امرعلت اصلی بالا بودن تعداد صفحات و حجم فایل می باشد.

قسمت های مختلف بصورت فصل به فصل جداگانه توضیح داده شده اند. در طی گرد آوری این چکیده سعی شده تا تمامی فرمول های ضروری و حداقل یه مثال را بطور تشریحی بیان کنیم.

امید است تا با گرد آوری این کتاب گامی در جهت سهولت مطالعه این درس برای علاقه مندان و دوست داران این رشته برداشته باشیم

موفق و موید باشید

کلمات کلیدی: آمار حیاتی، روش تحقیق پزشکی، کتاب آمار حیاتی،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.