دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 8

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 8

اهم مطالب این شماره : (شنبه 26 مهر 1331 ) ایران و دنیا در سه روز گذشته شایعات از لابلای روزنامه های داخلی و خارجی توطئه کودتا چه اندازه واقعیت دارد؟ دبیرکل حزب توده از قرارداد 1921 ئیوسیف و استالین تمجید میکند ! مهمان از مهمان خوشش نمیاد و صاحبخانه از هر دو ! مرگ یکبار شیون یکبار چگونگی هجوم به سینماهها در اصفهان آتش سوزی و طرز خاموش کردن و جلوگیری از آن یک تاریخچه شنیدنی از قطع رابطه ایران با دول خارجی اسرار توطئه کودتا آیا میخواستند شبانه دکتر مصدق و آیت الله کاشانی را ترور کنند و شبانه پایتخت را بتصرف درآورند , اسرار این توطئه را توده ایها بدولت گزارش داده اند! شاه و آیت الله کاشانی دکتر مصدق را لای منگنه گذاشته اند فکر نخست وزیری آیت الله کاشانی با این هرج و مرج صد رحمت به کابینه ساعد آجودان مخصوص فاروق در شیره کش خانه , نصفه شب دنبال ضربگیر مخصوص میگشت , حمام شیر مخصوص معشوقه در کاخ سلطنتی یادداشتهای ادوارد براوون درباره ایران , مایه نفاق است میتسو محبوس باغ بهشت ( ادامه داستان بقلم خواجه نوری ) جشن هزاره ابن سینا

کلمات کلیدی: ماهنامه علمی، خواندنی علمی، مجله علمی، مطالب علمی، مطالب خواندنی،

برای دانلود مجله خواندنی‌های 60 سال پیش ایران - شماره 8 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.