دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان - شماره 133

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ضمیمه بایت روزنامه خراسان - شماره 133

عناوین ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره 133: - به خاطر یک مشت ریال - این‌جا ویندوز نیست! - خدمات الکترونیک برای معلم‌ها - همه خواسته‌ها در یک نرم‌افزار - مبارزه با مرغان مهاجم - گذشته، حال و شاید آینده - نگهبانی بر دروازه اینترنت - کلاهبرداری در لباس یاهو - عدد 7 برای مایکروسافت شانس می‌آورد - سافاری5، سلاحی نرم برای جنگ اپل - آن‌لاین استخدام شوید - حمله ویروسی به صنعت - هر وقت که خواستید قهر کنید! - دستانی که جادو می‌کند - همراهی جوگیر! - کتابی الکترونیک برای کودکان - جایگاه واقعی ایران در فناوری اطلاعات و ارتباطات کجاست؟ - فروشگاه‌های آن‌لاین، برگ برنده بنیاد موزیلا - سیستمی ارزان برای عشق قیمت‌ها - ماهی را هروقت از آب بگیری تازه ‌است - گمانه‌زنی‌های یک نرم‌افزار - هرچه که خار آید، روزی به‌کار آید - فوتبال به روایت جزئیات - بازی Limbo، فرار کودکانه از برزخ - یک آرکانوید دیگر! - و...

کلمات کلیدی: فناوری اطلاعات، مخابرات، بازی‌های‌ رایانه‌، مرورگر، هارددیسک اکسترنال،

برای دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان - شماره 133 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.