دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تاریخ و فرهنگ زورخانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تاریخ و فرهنگ زورخانه

در این آتاب بنیادهای ورزش باستانی ایران و آداب و اصطلاحات مربوط به آن آمده است، که ارج نهادن به این ورزش آهن، محترم شمردن آئینی است که عیاری و فتوت را گسترش می پرورد. « پوریای ولی » می دهد و در دامان خویش جوانمردانی چون مرآز مردم شناسی ایران آئینهای آهن بازمانده از پیشینیان را همواره گرامی می دارد و تاریخ و فرهنگ » پژوهش هایی از این دست را دنبال می آند؛ هم از این روست آه را در اختیار مشتاقان « غلامرضا انصاف پور » تألیف پژوهشگر فرزانه آقای « زورخانه فرهنگ ایرانی می گذارد.

کلمات کلیدی: ورزش باستانی ایران، تاریخ و فرهنگ، تاریخ، فرهنگ، فرهنگ ایرانی، زورخانه،

برای دانلود کتاب تاریخ و فرهنگ زورخانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.