دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فرهنگ چینی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فرهنگ چینی

بی شک آشنایی با آداب و رسوم، پیشینه های تاریخی و فراز و فرود های تمدن های هر قوم و ملتی ما را در هرچه بهتر شناختن آن سرزمین کمک خواهد نمود. کشور پهناور چین با قدمتی چندین هزار ساله، در طول اعصار گذشته، زاینده فرهنگ ها و تمدن های مختلفی در خود بوده است. فرهنگ ها و تمدن هایی که جهت کشف اسرار هر کدام از آنها ملزم به لحاظ عوامل گوناگونی همچون بررسی تاریخ اجتماعی، سیاسی و جفرافیایی چین، آئین ها و مذاهب تمدن ساز و... هستیم. کتاب حاضر با بررسی اجمالی ادوار مختلف تاریخی این کشور کهن و نیز اشاره به ریشه های تاریخی آداب و رسومی که امروزه آن ها را به عنوان فرهنگ چینی می شناسیم، برآنست تا بتواند به معرفی فرهنگ این کشور بپردازد ...

کلمات کلیدی: آداب و رسوم چینی، کشور چین، تمدن چینی، تاریخ چین،

برای دانلود کتاب فرهنگ چینی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.