دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه تلاطم دوران شماره 7

  • موضوع: مجلات عمومی
  • ۴۰ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • ۹۱۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه تلاطم دوران شماره 7

ماهنامه تلاطم دوران شماره 7 به مسائلی همچون ظهور طالبان، رویکرد سیاسی خارجی دولت سیزدهم و...  می‌پردازد.

نشریه دانشجویی تلاطم دوران یک نشریه دانشجویی مشغول در حوزه علوم انسانی می‌باشد که در 15 هر ماه منتشر می‌شود و هدف خود را در ابتدا افزایش آگاهی مخاطبان می‌داند. این نشریه با مجوز‌های لازم از دانشگاه علوم و تحقیقات مشغول به فعالیت می‌باشد. تمام تلاش نشریه در جهت احترام گذاشتن به مخاطببن گرانقدر و تولید محتوای مفید و طبق مسائل روز می‌باشد با توجه به این که آگاهی سیاسی در هر جامعه از ابزار‌های توسعه و پیشرفت می‌باشد اولین هدف نشریات دانشجویی و دانشگاهی باید در راستای افزودن آگاهی سیاسی باشد.

کلمات کلیدی: مجله سیاسی، مجله سیاسی ایران، مقالات علوم سیاسی، مجله علوم سیاسی، مجله سیاسی، مجله رایگان، دانلود مجله رایگان، دانلود رایگان مجله فارسی، pdf مجلات، مجله دانلود، pdf دانلود مجله فارسی، دانلود رایگان مجله، دانلود pdf مجلات، دانلود رایگان ماهنامه تلاطم دوران شماره 7، دانلود پی دی اف ماهنامه تلاطم دوران شماره 7، دانلود pdf ماهنامه تلاطم دوران شماره 7،

برای دانلود ماهنامه تلاطم دوران شماره 7 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.