دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه فیلمنامه‌های کوتاه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه فیلمنامه‌های کوتاه

کتاب مجموعه فیلمنامه‌های کوتاه نوشته‌ی سعید سلیمانی، شامل فیلمنامه‌هایی کوتاه در ژانرهای گوناگون است.

در بخشی از کتاب مجموعه فیلمنامه‌های کوتاه می‌خوانیم:

شب/خارجی/روبروی رستوران
ماشین مدل بالا روبروی رستوران پارک می‌کند و پدر مادر و دو فرزند دختر و پسر از ماشین پیاده می‌شند و به داخل رستوران می‌رند.

شب /خارجی /پیاده رو
پسر بچه با لباس پاره و کثیف از داخل جوی آب قوطی‌های پلاستیکی را بر می‌دارد و داخل گونی می‌اندازد و به سختی گونی بزرگ ضایعات را روی دوش می‌کشه و جلوتر می‌ره

کلمات کلیدی: فیلمنامه، فیلمنامه کوتاه با دیالوگ، دانلود فیلمنامه کوتاه ایرانی، دانلود فیلمنامه کوتاه pdf، متن فیلمنامه کوتاه، دانلود فیلمنامه، فیلمنامه اجتماعی، فیلمنامه کوتاه اجتماعی، دانلود متن فیلمنامه کوتاه، فیلمنامه ایرانی، فیلم نامه، فیلم نامه ایرانی، دانلود فیلم نامه ایرانی، فیلم نامه کوتاه، فیلم نامه کوتاه ایرانی، pdf فیلم نامه،

برای دانلود کتاب مجموعه فیلمنامه‌های کوتاه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.