دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اصول استخدام هوشمندانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اصول استخدام هوشمندانه

کتاب اصول استخدام هوشمندانه نوشته‌ی استیو مقدم، تکنیک‌های منحصر به فردی برای اصول و فرآیند استخدام به صورت هوشمندانه و به زبانی ساده به شما می‌دهد تا بتوانید با زوایای مختلف استخدام کردن در کنار استانداردهایی که در کسب و کار وجود دارد یا در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود، آشنا شوید و فرآیند آن را به گونه ‌ای پیش ببرید تا به هدف نهایی که انتخاب و استخدام فرد مناسب است، برسید.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، اصول جذب و استخدام، مقاله در مورد جذب و استخدام pdf، روش های نوین استخدام، انواع روشهای استخدام، شیوه های استخدام، معیارهای استخدام، چگونه استخدام کنیم،

برای دانلود کتاب اصول استخدام هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.