دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مقیمان پرده نفس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مقیمان پرده نفس

کتاب مقیمان پرده نفس فیلمنامه‌ای به قلم محمود کیانوش است. هیچ مردی بد نیست. هیچ زنی هم بد نیست. وقتی یک زن و مرد می‌خواهند با هم زندگی کنند، آن وقت همۀ مصیبت‌ها شروع می‌شود.

*... اگر همۀ آرزوهای آدم پوچ باشد، پس زندگی به چه درد می‌خورد؟*... از هر اسمی بیزارم مخصوصاً اسمی که سر زبان‌ها افتاده باشد. *... او می‌خواهد خودش را توی هنرش گم بکند. هنر برایش یک جور تبعید است، یک جور فرار است، یک جور فراموشی است. *... هیچکس هیچکس را نمی‌شناسد. آدم‌ها برای اینکه همدیگر را نمی‌شناسند، با هم زندگی می کنند. *... او اصلاً اهل زمین نبود. شاید خودش هم این را می‌دانست. از علاقه می‌ترسید. از محبّت پریشان می‌شد. *... دنیا پر از آدم‌هایی است که «حیف زندگی برای آن‌ها»، و به ندرت آدم‌هایی پیدا می‌شوند که «حیف آن‌ها برای زندگی»!

کلمات کلیدی: دانلود متن فیلمنامه کوتاه، فیلمنامه، فیلمنامه کوتاه با دیالوگ، دانلود فیلمنامه کوتاه ایرانی، دانلود فیلمنامه کوتاه pdf، متن فیلمنامه کوتاه، دانلود فیلمنامه، فیلمنامه اجتماعی، فیلمنامه کوتاه اجتماعی،

برای دانلود کتاب مقیمان پرده نفس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.