دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان در یک شب سیاه

  • از: محمود کیانوش
  • موضوع: رمان
  • ۱۴۴ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۹۱۷۱ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان در یک شب سیاه

کتاب رمان در یک شب سیاه نوشته‌ی محمود کیانوش، اثری خواندنی و جذاب است.

این داستان در دو نوبت نوشته شده است، نوبت اوّل در سال 1345 در تهران که در آن زمان، محمود کیانوش جوانی سی و دو ساله بود و نوبت دوم در سال 1398 در لندن که پیرمردی هشتاد و پنج ساله شده بود. در این پنجاه و سه سال طرح سوررئالیستی و سمبولیک داستان تغییر نکرده، امّا تجربه‌های حاصل از سفرهای ذهنی او در عالم وجود و نمود، در بازنویسیِ آن، جنبۀ «سمبولیک» داستان را سنجیده‌تر و منسجم‌تر کرده است. بنابراین برداشت هر خواننده‌ای از سمبولیسم داستان، برای او برداشت درستی خواهد بود.

کلمات کلیدی: دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان در یک شب سیاه، دانلود پی دی اف رمان در یک شب سیاه، دانلود رایگان رمان در یک شب سیاه، دانلود رمان در یک شب سیاه، دانلود رمان در یک شب سیاه، دانلود رمان در یک شب سیاه با لینک مستقیم، دانلود رمان در یک شب سیاه برای موبایل، رمان در یک شب سیاه، رمان در یک شب سیاه، pdf رمان در یک شب سیاه کامل، دانلود کتاب در یک شب سیاه با لینک مستقیم، دانلود کتاب در یک شب سیاه برای موبایل، رمان سورئال، بهترین رمان های سورئال،

برای دانلود کتاب رمان در یک شب سیاه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.