دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان آخته

  • از: زهرا حیاتی
  • موضوع: رمان
  • ۳۶۹ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸
  • ۲۴۶۵۸ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان آخته

کتاب رمان آخته اثری عاشقانه و تراژدی به قلم زهرا حیاتی است. آخته معانی و کاربردهای زیادی دارد، اما در اینجا به معنی «نواخته» می‌باشد.

دخترک دستان خسته و بی‌رمق‌اش را به سوی ویولن می‌برد. انگشتان نحیف‌اش با میلی وافر به دنبال نواختن بودند! آرشه را همچون تیغ تیز زندگی بر تن زخمی ویولن کشید؛ آوایی تلخ از همدردی آن دو بلند شد، آوایی از آرزو‌های غیر ممکن دخترک، از زندگی بر باد رفته‌اش، از عشق جان‌گدازش…

در بخشی از کتاب رمان آخته می‌خوانیم:

– توکارت خیلی خوبه! ولی…
– ولی؟!
مرد جوان دستی به موهای فرش کشید و با صدای آرامی گفت:
– نوازنده گروه شدن، خرج داره دختر جان!
با شنیدن حرفش، عصبانیت سرتاسر وجودم را در برگرفت.
با خشم ویولن را در کیف کوبیده و روی دوشم انداختم؛ اما قبل از خروج از اتاقک استودیو، برگشتم به سمت آن دو مرد که متقاضیان را تایید و رد می‌کردند.

– خودتون و اون گروهتون برید به جهنم!
درب را پشت خود محکم کوبیدم. دیگر متقاضی‌ها که در سالن منتظر بودند، با تعجب من و گام‌های خشمگینم را بدرقه کردند. از ساختمان که خارج شدم، چند نفس عمیق کشیدم. س*ینه‌ام از نفرت و خشم به سختی بالا و پایین می‌شد. 

صدای پاشنه‌ی کشف ریحان، سوهانی به روی مغزم بود. به سمتش برگشتم.
از یاد بردم در عابرپیاده یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های شهر هستیم و با تن صدای بلندی فریاد زدم:
– تقصیر تو بود! تو من رو مسخره این عوضیا کردی! کار همیشه‌ته. 
ریحان جا خورد و نگاهی به اطراف کرد. دست دراز کرد بازویم بکشد که دستش را پس زدم و هلش دادم.
– گمشو!
از کنارش رد شدم و با گام‌هایی بلند به سمت مقصدی نامشخص، حرکت کردم.
بغضی بیگانه به جان گلویم افتاده بود و هر لحظه، بر حمله خود می‌افزود.
می‌شنیدم ریحان صدایم می‌کند؛ اما عمداً نایستادم و به سمت خیابان رفتم تا تاکسی بگیرم.

کلمات کلیدی: رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان تراژدی، تراژدی، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان آخته، دانلود پی دی اف رمان آخته، دانلود رایگان رمان آخته، دانلود رمان آخته، دانلود رمان آخته، دانلود رمان آخته با لینک مستقیم، دانلود رمان آخته برای موبایل، رمان آخته، رمان آخته، pdf رمان آخته کامل، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید،

برای دانلود کتاب رمان آخته و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.