دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تفکر و پژوهش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تفکر و پژوهش

کتاب تفکر و پژوهش از دروس ششم دبستان است و به بررسی مباحثی از قبیل: انتخاب، تصمیم‌گیری، پروژه‌ی پژوهشی، نظام‌مندی، هویت و ارزش می‌پردازد.

در درس تفکر و پژوهش شما می‌آموزید به کنجکاوی‌های خود توجه کنید؛ پرسش و کاوش کنید؛ لذا در این کتاب، پرسش‌ها و روش‌هایتان برای یافتن پاسخ پرسش مهم است. درس تفکر و پژوهش از فعالیت‌هایی تشکیل شده است که به شما فرصت می‌دهد پرسشگری و کاوشگری و روش‌های یادگیری خود را بررسی کنید و بهبود ببخشید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب تفکر و پژوهش ششم، تفکر خلاق pdf، دانلود کتاب های ششم دبستان، مهارت تفکر چیست، اهمیت تفکر؟، روش پژوهش برای کودکان دبستانی،

برای دانلود کتاب تفکر و پژوهش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.