دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سرودهای قرآنی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سرودهای قرآنی

کتاب سرودهای قرآنی به قلم علی اکبر رستگار، ترجمه سوره‌های جزء سی‌ام قرآن کریم به انضمام سوره مبارکه حمد، همراه با خلاصه‌ای از تفاسیر آیات را به صورت شعر و سرود مطرح می‌کند.

بدون شک یکی از ماندگار‌ترین تعلیمات در ذهن ما، متونی است که به صورت شعر و سرود در آمده‌اند و چه بهتر که از این خصیصه‌ی شعر و سرود در جهت ماندگار کردن تعالیم قرآنی در ذهن کودکان و نوجوانان بهره بریم.

کلمات کلیدی: کتاب مذهبی کودکان، آموزش قرآن به کودکان، آموزش قرآن، دانلود کتاب آموزش قرآن، آموزش قرآن با شعر، آموزش سوره توحید با شعر، قرآن به زبان شعر، آموزش قرآن برای کودکان سه ساله، آموزش سوره های کوچک قرآن برای کودکان، شعر قرآنی برای بچه ها، اموزش قرآن به کودکان پیش دبستانی، دانلود شعر قرآنی برای کودکان، ترجمه شعری سوره های قرآن، معنی قرآن به صورت شعر، کتاب قرآن به صورت شعر، آموزش قرآن به صورت شعر برای کودکان،

برای دانلود کتاب سرودهای قرآنی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.